Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Prezenter Produktu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34842, z dnia 2007-09-28

Naszym Klientem jest producent i dystrybutor ekskluzywnych produktów rehabilitacyjno- leczniczych.

Miejsce pracy: lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie

Nr Ref.: PPR/2707/07P

Opis stanowiska

- budowanie i rozwijanie rynku; - nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi gospodarzami spotkań; - przeprowadzenie spotkań; - prezentacja produktu; - negocjacje handlowe i sprzedaż; - dbanie o dobry wizerunek firmy; - silna identyfikacja z firmą i produktem.

Wymagania

- umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe; - umiejętność przeprowadzania prezentacji; - umiejętności komunikacyjne; - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy

- przygotowanie do pracy- specjalistyczne szkolenia; - pomoc w umawianiu spotkań handlowych; - samochód służbowy; - umowę o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja.