Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Prezenter Marki

Agencja Promocji JET
dolnośląskie, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Kraków, Legnica, Lublin, Nowy Sącz, Radom, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 27012, z dnia 2007-03-06

Istniejemy na rynku od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie standardy działania pozwalają nam świadczyć usługi BTL najwyższej jakości. Naszym celem jest kreowanie i wdrażanie zintegrowanych koncepcji marketingowo - sprzedażowych, które gwarantują skuteczne, precyzyjne i niekonwencjonalne dotarcie do konsumentów.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Kraków, Legnica, Lublin, Nowy Sącz, Radom, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - doradztwo produktowe w punktach sprzedaży - utrzymywanie dobrych relacji z kierownikami działów i przedstawicielami handlowymi dostawcy - dbanie o wygląd ekspozycji i materiałów wspierających - Monitoring działań konkurencji na terenie hali sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy - Wiek powyżej 20 lat. - Ogólna wiedza dotycząca sprzętu AGD - Umiejętności sprzedażowe - Wysoko rozwinięta komunikatywność - Otwartość na ludzi - Miła aparycja - Umiejętność nawiązywania kontaktów - Orientacja na osiąganie założonych celów

Oferujemy

- Praca w weekendy - Stały charakter współpracy - Bardzo atrakcyjne stawki godzinowe + bonus sprzedażowy i uznaniowy - Możliwość rozwoju w ramach struktury - Niezbędne szkolenia