Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Prezenter/ka Nowoczesnych Foteli Masujących

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 37025, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest firma sprzedająca luksusowe fotele masujące, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SDS/0910/07P

Opis stanowiska

- Prezentacja nowoczesnych foteli masujących, - Uzyskiwanie informacji o potrzebach i preferencjach klienta, - Doradzanie w zakresie typu masażu.

Wymagania

- Dobra prezencja, pozytywne nastawienie, - Elokwencja, - Łatwość nawiązywanie kontaktów, - Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, - Mile widziane doświadczenie jako hostessa na imprezach targowych, - Mile widziane studia na kierunku typu rehabilitacja.

Oferujemy

- Pracę na umowę o pracę, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja + premie), - Kontakt z klientem biznesowym, - Szkolenia zawodowe i produktowe.