Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Prelegent

Prelegent

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie
praca stacjonarna
6346 dni temu

Ogłoszenie numer: 30063, z dnia 2007-06-06

Klient Personnel College

Prelegent

Miejsce pracy: lubuskie, woj. lubuskie, zachodniopomorskie i łódzkie

Nr Ref.: PPP/1605/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - prezentacja artykułów firmy, na spotkaniach wcześniej umówionych przez specjalistów z callcenter, - tworzenie bazy klientów (sieci kontaktów i poleceń), - uzyskiwanie informacji o potrzebach i preferencjach klienta, - doradzanie w zakresie najlepszych rozwiązań i form zakupu (raty, gotówka), - podpisywanie umów sprzedaży z klientami.

Wymagania

- dobra prezencja, pozytywne nastawienie, elokwencja, - umiejętność przekonywania i wzbudzania zaufania, - własny samochód, - łatwość nawiązywanie kontaktów, - mile widziane doświadczenie handlowe w sprzedaży bezpośredniej (Herba Life, Zepter, Avon) - otwartość i zaangażowanie, - systematyczność, umiejętność podejmowania decyzji, - posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do założenia.

Oferujemy

- system szkoleń produktowe i sprzedażowe, - zwrot kosztów używania samochodu, - ciekawy system wynagradzania.