Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Prelegent/Prezenter produktu

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5864 dni temu

Ogłoszenie numer: 46579, z dnia 2008-07-09

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PreWK/SP/Poz

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację produktów na zorganizowanych przez firmę spotkaniach na terenie całego kraju.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w handlu • Dobra dykcja • Duże umiejętności interpersonalne • Komunikatywność • Miła aparycja • Zaangażowanie • Dyspozycyjność • Gotowość do pracy w systemie tydzień/tydzień (14 dni w miesiącu)

Oferujemy

• Umowa o pracę, pełne zabezpieczenie socjalne • Opłacenie wszelkich kosztów związanych z podróżami służbowymi • Atrakcyjne wynagrodzenie+ premia od obrotu • Profesjonalne szkolenia