Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
PRAKTYKI LETNIE W LUKAS BANKU

LUKAS Bank SA
zachodniopomorskie, Placówka bankowa Czas trwania praktyki: czerwiec- wrzesień, od 1 do 3 miesięcy
praca stacjonarna
4791 dni temu
topp2.jpg

LUKAS Bank to bank detaliczny, budujący długoterminowe relacje z klientami, których podstawą jest profesjonalne doradztwo i przyjazna obsługa. Zatrudniamy ponad 5 tys. pracowników. Od 2001 roku głównym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuska grupa finansowa Crédit Agricole, która działa na terenie 70 krajów i zatrudnia ponad 160 tys. osób. Obecnie poszukujemy osób chętnych na:

Miejsce pracy: Placówka bankowa
Czas trwania praktyki: czerwiec- wrzesień, od 1 do 3 miesięcy
PROFIL KANDYDATA:
  • posiadasz status studenta na IV, V roku lub jesteś absolwentem
  • już coś potrafisz, ale chcesz wiedzieć więcej
  • jesteś osobą ambitną, otwartą na doświadczenia i nie boisz się nowych wyzwań
GŁÓWNE ZADANIA:
  • kierowanie ruchem Klientów w placówce
  • wsparcie Klientów przy obsłudze bankomatów i wpłatomatów
  • przekazywanie podstawowych informacji o produktach
  • wsparcie pracowników placówki w innych zadaniach
LOKALIZACJA:
  • Bielsko- Biała symb. ref: (PPB/05/BB)
  • Gdynia symb. ref: (PPB/05/GDY)
  • Gliwice symb. ref: (PPB/05/GLI)
  • Nowy Targ symb. ref: (PPB/05/NT)
  • Rumia symb. ref: (PPB/05/RUM)
  • Szczecin symb. ref: (PPB/05/SZ)
  • Poznań symb. ref: (PPB/05/POZ)
  • Piła symb. ref: (PPB/06/PIL)
  • Swarzędz symb. ref: (PPB/06/SWA)
OFERUJEMY:
  • możliwość postawienia pierwszych kroków zawodowych w bankowości
  • poznanie zasad działania placówki bankowej
  • przyjazną atmosferę pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUKAS Bank SA dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."
bottom1.jpg