Zobacz więcej ofert pracy

PRAKTYKANT

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6023 dni temu

Ogłoszenie numer: 39465, z dnia 2008-02-01

Serwis Personalny Sp. z o.o. (nr.1428/3) to: Doradztwo Personalne Agencja Pracy Tymczasowej Obsługa Rachunkowa i kadrowo-płacowa firm

PRAKTYKANT

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do odbycia praktyk w Agencji Pracy Tymczasowej. Do głównych zadań praktykanta należeć będą m.in.: redagowanie i publikacja ogłoszeń na stronach internetowych, wstępna selekcja dokumentów aplikacyjnych, umawianie rozmów kwalifikacyjnych oraz bieżąca obsługa biura.

Wymagania

Szukamy studentów (kierunek studiów związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi), samodzielnych, otwartych, wykazujących się dobrą organizacją czasu pracy oraz znajomością obsługi komputera.

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poznania specyfiki funkcjonowania Agencji Pracy Tymczasowej.