Zobacz więcej ofert pracy

Praktykant

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego
Wrocław
praca stacjonarna
4893 dni temu

Ogłoszenie numer: 143510, z dnia 2011-03-24

Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU

PRZYJMIE STUDENTÓW III – V ROKU

PRAWA LUB ADMINISTRACJI NA PŁATNE i BEZPŁATNE PRAKTYKI

Praktykant

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w Kancelarii
  • kontakt z sądami i urzędami
  • pisanie prostych pism procesowych
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez radców prawnych i aplikantów

Wymagania

  • status studenta
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • płatną lub bezpłatną praktykę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w renomowanej Kancelarii prawnej
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • wystawiamy zaświadczenie o odbyciu praktyk