Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Praktykant - stażysta w HR

PGB Human Resources
Poznań
praca stacjonarna
5045 dni temu

Ogłoszenie numer: 112677, z dnia 2010-09-22

PGB Human Resources proponuje liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów, obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Praktykant - stażysta

Opis stanowiska

- Udział w organizacji i realizacji projektów rekrutacyjnych - Kontakt z Klientami - Współudział w tworzeniu ofert - Udział w bieżących pracach administracyjno - biurowych - Head-hunting - udział w spotkaniach biznesowych

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie - Zainteresowanie dziedziną HR - Dyspozycyjność minimum 30 godzin tygodniowo - Komunikatywność - Zaangażowanie w wykonywaną pracę - Inicjatywa i kreatywność w działaniu - Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu HR - Współpracę w młodym, dynamicznym zespole - Dla osób wykazujących ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywane przez siebie obowiązki przewidujemy możliwość zatrudnienia po okresie bezpłatnych praktyk