Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Praktykant / Stażysta w Agencji Personalnej PGB

PGB Human Resources
Poznań
praca stacjonarna
5158 dni temu

Ogłoszenie numer: 101314, z dnia 2010-06-01

Agencja Personalna PGB poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Praktyka 2010

Opis stanowiska

  • Udział w organizacji i realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Kontakt z Klientami,
  • Współudział w tworzeniu ofert pracy,
  • Udział w bieżących pracach administracyjno - biurowych,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Zainteresowanie dziedziną HR,
  • Dyspozycyjność minimum 30 godzin tygodniowo,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu HR,
  • Współpracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Dla osób wykazujących ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywane przez siebie obowiązki przewidujemy możliwość zatrudnienia po okresie bezpłatnych praktyk.