Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Praktykant/dział handlowy/w-wa

WaveNet sp. z o.o.
mazowieckie, Janki k.warszawy
praca stacjonarna
7095 dni temu

Ogłoszenie numer: 9529, z dnia 2005-04-15

Dynamicznie rozwijająca się firma WaveNet - Internet Solution Provider, zajmująca się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań internetowych (łącza, integracja sieci i systemów wewnątrz firm) oraz budowaniem wyspecjalizowanych systemów informatycznych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Janki k.warszawy

Opis stanowiska

Zapewniamy ciekawą praktykę z możliwością przyjęcia na stałe po 3msc praktyce - wymiar godzin do uzgodnienia

Wymagania

-komunikatywność -pracowitość i sumienność -wysoka kultura osobista -kreatywność i samodzielność -

Oferujemy

ciekawą praktykę możliwość stałego zatrudnienia