Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Praktykant - do zaraz

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6206 dni temu

Ogłoszenie numer: 32007, z dnia 2007-08-02

Zajmujemy się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/PRKT

Opis stanowiska

Obowiązki: zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych, wstępna selekcja CV kandydatów, umawianie rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagania

student (preferowany kierunek studiów związany z obszarem HR), dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, samodzielność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

zapoznanie się ze specyfiką pracy w agencji pracy tymczasowej, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, termin: od sierpnia 2007