Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Praktyka W Dziale Sprzedaży

T-Systems Polska
Wrocław
praca stacjonarna
7087 dni temu

Ogłoszenie numer: 10304, z dnia 2005-04-23

T-Systems należy do grupy Deutsche Telekom i jest globalnym dostawcą rozwiązań informa-tycznych i telekomunikacyjnych. Zatrudniamy około 43 000 pracowników w ponad 20 krajach na świecie i jesteśmy drugą co do wielkości w Europie firmą oferującą usługi IT/TC.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

W ramach praktyki Twoim zadaniem będzie przygotowanie oraz przeprowadzenie ankiety jako-ściowej dotyczącej badania satysfakcji klientów. Ponad to do Twoich obowiązków będą należały zadania z zakresu telemarketingu. Oczekujemy do Ciebie dużej dozy pomysłowości, samo-dzielnością i zaangażowania w projekt.

Wymagania

Poszukujemy studentów 4 i 5 roku studiów, wydział Handel i Marketing. Oczekujemy znajomości:  zagadnień zawiązanych z marketingiem i sprzedażą,  praktycznej znajomości tematyki badań marketingowych,  dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość innych języków, w szczególności nie-mieckiego, jest dodatkowym atutem,  umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku,  komunikatywności, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie,  pomysłowości i samodzielności.  biegłej obsługi komputera.

Oferujemy

Podczas praktyki będziesz miał okazję współpracy z profesjonalnym zespołem sprzedażowym !!