Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Wola Rakowa
Praktyka / Staż

M&M Militzer & Münch Polska Sp. z o.o.
Wola Rakowa
praca stacjonarna
5575 dni temu

Ogłoszenie numer: 62655, z dnia 2009-04-13

M&M jest międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: Wola Rakowa

Opis stanowiska

Grupa spółek M&M serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego programu praktyk i staży - " Akademii Umiejętności " Ofertę praktyk kierujemy do studentów IV i V roku studiów wyższych, a staży do absolwentów uczelni o kierunkach: spedycja, transport, logistyka, zarządzanie, handel, prawo, ekonomia, marketing, informatyka. W ramach naszego programu studentom powierzone są zadania lub projekty, które będą realizować pod okiem naszych specjalistów w wybranych ośrodkach praktyk. W tym roku wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom studentów, praktyki i staże organizujemy we wszystkich naszych oddziałach: Białystok, Bydgoszcz, Jaworzno, Kraków, Piotrków Trybunalski, Plewiska, Pruszcz Gdański, Rzeszów, Wola Rakowa, Wrocław w działach: spedycja, logistyka, sprzedaż oraz w działach mieszczących się w centrali firmy - Warszawie w działach: prawnym, księgowości, marketingu, IT

Wymagania

  • Dobre wyniki w nauce
  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet Office(Word, Excel, Power Point), Internet
  • Nastawienie na realizację zadań i dobra organizacja pracy własnej
  • Otwartośc na wiedzę i doświadczenie
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języków: angielski/niemiecki/rosyjski

Oferujemy

  • Zrealizowanie praktyk w międzynarodowej firmie spedycyjno-logistycznej
  • Wsparcie doświadczonego zespołu i szansę na weryfikowanie wiedzy zdobytej na studiach z praktyką
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego