Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pracowników Marketu Auchan

Auchan Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6249 dni temu

Ogłoszenie numer: 30094, z dnia 2007-06-07

Jeśli chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie, Jeśli lubisz ludzi, Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia, Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! CH Auchan Bielany ul.Francuska 6 (Wejście dla Pracowników od strony ul. Czekoladowej)

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- Sprzedawców sektora Elektro Media, - Pracowników serwisu gwarancyjnego, - Pracowników działów spożywczych, min: Owoce Warzywa, Ryby, Rzeźników, Nabiał, Alkohole i Napoje, Art. Słodkie, - Pracowników działów Produkcyjnych: Piekarzy,Cukierników,Rzeźników - Pracowników działów przemysłowych, min: Sport, Sezon, Kultura - Agentów Ochrony, - Kasjerów i Kasjerki w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

- Mile widziane wykształcenie średnie, średnie techniczne, ogólnokształcące, - Wysoka motywacja do pracy w kraju, - Chęć uczenia i rozwoju oraz stabilizacji w jednej firmie, - Umiejętność nawiązywania kontaktów i szybka adaptacja w nowym miejscu pracy

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Ciekawy system integracji i program szkoleń - Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz szeroki pakiet świadczeń socjalnych