Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Komorniki
Pracowników marketu Auchan

AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.
Komorniki
praca stacjonarna
6298 dni temu

Ogłoszenie numer: 28581, z dnia 2007-04-19

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dużej międzynarodowej firmie, lubisz ludzi, chcesz się rozwijać razem z nami - to czekamy właśnie na CIEBIE !

Miejsce pracy: Komorniki

Opis stanowiska

Kasjerów i Kasjerki, Pracowników działów spożywczych i przemysłowych, Piekarzy i Ciastkarzy, Rzeźników, Agentów Ochrony Pracowników przyjęcia towaru

Wymagania

Rozpoczynają się już w trakcie pierwszych trzech miesięcy. Ukierunkowane są na poznanie firmy, produktu oraz podstaw zawodu w dziedzinie handlu, a następnie finansów i zarządzania ekipą

Oferujemy

- Ciekawy system integracji - Szeroki pakiet świadczeń socjalnych - Program szkoleń