Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracowników ds. Umów i Przetargów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej | do Oddziału Obrotu Energią Elektryczną

PKP ENERGETYKA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5449 dni temu

Ogłoszenie numer: 75473, z dnia 2009-09-14

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracowników ds. Umów i Przetargów w zakresie sprzedaży energii elektrycznej
do Oddziału Obrotu Energią Elektryczną

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie bazą umów klientów;
  • Przygotowanie umów dla kluczowych klientów;
  • Przygotowanie ofert sprzedaży dla postępowań w ramach Prawa Zamówień Publicznych;
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedażowej zgodnej ze strategią Spółki;
  • Przygotowanie umów dla produktów;
  • Współpraca z zakładami spółki i nadzór nad realizacją usług zleconych;
  • Współpraca z dyrektorami zakładów w zakresie przygotowania umów łącznej sprzedaży energii i usług energetycznych;
  • Współpraca z Oddziałem Dystrybucji w zakresie przygotowania umów łącznej sprzedaży energii i usług dystrybucyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze);
  • Znajomość rynku energetycznego;
  • Znajomość Prawa Energetycznego, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Spółek Handlowych;
  • Umiejętności analityczne;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w nowo tworzonym oddziale Spółki w dynamicznym i kreatywnym zespole;
  • Udział w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedażowych;
  • Możliwość osobistego rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania wyników.