Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pracowników do Obsługi Restauracji i Hotelu

Restauracja Złoty Las
dolnośląskie, Złoty Las
praca stacjonarna
4852 dni temu

Ogłoszenie numer: 154709, z dnia 2011-07-07

Restauracja hotelowa w Złotym Lesie (okolice Wałbrzych/Świdnica odległość ok. 7km) zatrudni:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Złoty Las

Opis stanowiska

Do obsługi Hotelu i Restauracji poszukujemy osób na stanowiska:

Kucharz/ Pomoc kucharza, Kelnerów/ Kelnerki, Pokojówki, Pomoc techniczna

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • znajomość systemów jakości,
  • zaangażowanie w rozwój restauracji,
  • znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego mile widziana (kelner, barman)

Oferujemy

  • szkolenie i rozwój pod okiem doświadczonych szefów kuchni,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole