Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracowników do Działu Handlowego

ARCAZONE Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5488 dni temu

Ogłoszenie numer: 69256, z dnia 2009-07-07

firma z branży IT, dystrybutor oprogramowania, poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zadaniem pracowników Działu Handlowego będzie telefoniczne pozyskiwanie klientów instytucjonalnych i sprzedaż produktów z oferty firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,
  • systematyczność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca na umowę zlecenie od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • Wynagrodzenie 1000-2000 brutto + premia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dostęp do nowoczesnych technologi IT
  • Szkolenia