Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIKA DZIAŁU MARKETINGU

COBI S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34164, z dnia 2007-09-27

COBI S.A.

międzynarodowa firma z branży zabawek zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- przygotowywanie prac graficznych do druku, - współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi - wykonywanie prac związanych z organizacją działu marketingu

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - podstawowa znajomość programów graficznych (Indesign, Adobe Photoshop, Ilustrator) - podstawowa znajomość składu komputerowego, - dyspozycyjność.

Oferujemy

- ciekawą i odpowiedzialną pracę związaną z możliwościami rozwoju na rynku globalnym, - duży zakres samodzielności przy realizacji zadań.

Poznaj

COBI SPÓŁKA AKCYJNA

Firma Cobi S.A. zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją zabawek takich jak: klocki konstrukcyjne, lalki, modele do sklejania i kolekcjonowania, zabawki interaktywne, a nawet gry komputerowe. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek.