Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownika ds. Sprzedaży

Starsprings Poland Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5585 dni temu

Ogłoszenie numer: 64171, z dnia 2009-05-01

jest oddziałem szwedzkiej firmy Starsprings Int., będącej wiodącym skandynawskim producentem formatek sprężynowych dla przemysłu meblarskiego oraz przemysłu samochodowego. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Podstawowym zadaniem wybranego kandydata będzie zbudowanie i rozwijanie sieci klientów biznesowych w dziale formatek sprężynowych. Osoba na tym stanowisku będzie również wspierała prace biura związane z działaniami sprzedażowymi (także z działu automotive) oraz obsługą klientów. Do szczegółowych obowiązków poszukiwanej osoby będzie także należało przygotowanie dokumentów do działu księgowości oraz wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe w branży meblarskiej,
  • umiejętność sprzedaży poparta wynikami z poprzednich firm,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcene wyższe,
  • znajomość MS Office,
  • aktywne i odpowiedzialne realizowanie powierzonych zadań,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • elastyczność w działaniu.

Oferujemy

  • stabilną pracę w przyjaznym środowisku,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • uczestniczenie w procesie tworzenia nowej firmy,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • miejsce pracy okolice Poznania, Sady