Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRACOWNIKA DS. HANDLOWYCH

K-4 Mostostal
łódzkie, Brzeziny/k Łodzi
praca stacjonarna
6208 dni temu

Ogłoszenie numer: 31549, z dnia 2007-07-18

Firma zajmująca wysoką pozycję na rynku wyrobów stalowych i materiałów budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem działu handlowego poszukuje do głównej siedziby w Brzezinach/k Łodzi:

Miejsce pracy: łódzkie, Brzeziny/k Łodzi

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż towarów oraz pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

- Wykształcenie min średnie - Doświadczenie w sprzedaży - Znajomość branży stalowej będzie dodatkowym atutem - Dobra organizacja pracy i nienaganna prezencja - Przedsiębiorczość, uczciwość i pracowitość - Ukierunkowanie na sukces - Doskonała komunikatywność, swoboda kontaktów i przebojowość - Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy. - Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego.