Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRACOWNIKA DS. HANDLOWYCH | ze znajomością języka angielskiego i rosyjskiego

K-4 Mostostal Sebastian Krychniak
łódzkie
praca stacjonarna
5696 dni temu

Ogłoszenie numer: 54857, z dnia 2009-01-09

Firma zajmująca wysoką pozycję na rynku wyrobów stalowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

PRACOWNIKA DS. HANDLOWYCH
ze znajomością języka angielskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami zagranicznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość branży hutniczej
  • Dobra organizacja pracy i nienaganna prezencja
  • Przedsiębiorczość, uczciwość i pracowitość
  • Ukierunkowanie na sukces
  • Doskonała komunikatywność, swoboda kontaktów i przebojowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego.