Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownika do Działu Zakupów

Walki Ekopak
mazowieckie
praca stacjonarna
5151 dni temu

Ogłoszenie numer: 105421, z dnia 2010-07-08

z siedzibą w Jatne (koło Celestynowa) poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PDZ/06

Opis stanowiska

  • specjalista ds. zakupów
Zakres obowiązków i zadań
  • realizacja zapotrzebowań materiałowych w celu zapewnienia utrzymania produkcji
  • komunikacja z dostawcami
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców
  • badanie, obserwacja i analiza rynków zaopatrzenia
  • pozyskiwanie dostawców zapewniających wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych i kosztowych
  • rozwój bazy dostawców
  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • chęć do pracy w dynamicznym środowisku
  • wysoka motywacja i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • dobre zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel) i obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia