Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownika do Działu Przygotowania Kontraktów

Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty-Łódź S.A.
Łódź
praca stacjonarna
4814 dni temu

P.R.M. „Mosty-Łódź” S.A. - firma budowlana specjalizująca się w budowie wiaduktów i mostów na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • wysyłanie zapytań na roboty podwykonawcze,ich zestawienia i analiza oraz przygotowywanie zleceń i umów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne najlepiej budowlane.
Oferujemy:
  • płacę do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Mosty Łódź S.A.

Tak. Nazywamy się Mosty Łódź S.A. Nie. Budujemy nie tylko mosty, choć na tym znamy się doskonale. Dziś otwieramy się na nowe wyzwania. Działamy w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego i prywatnego. Wiemy jak ważna jest jakość i elastyczność, dlatego pracujemy z najlepszymi podwykonawcami, zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Jesteśmy gotowi w krótkim czasie rozpocząć niemal każdą inwestycję… bo znamy się na tym co robimy. Mamy lata doświadczeń we współpracy z inwestorami publicznymi jak i prywatnymi. Dysponujemy zasobami, które pozwalają nam pracować w systemie zaprojektuj-wybuduj. Zatrudniamy ponad 350 osób w dwóch oddziałach - Łódź oraz Rzeszów. Spółka to także Pracownia Projektowa, Laboratorium oraz Zakład Głębokiego Fundamentowania. Podejmiemy z Tobą każde wyzwanie. Zapraszamy do współpracy.