Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Ofertowania Poznań
Pracownik w dziale ofertyzacji hydrauliki siłowej i procesowej

Brammer S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2835 dni temu

Jesteśmy częścią grupy Brammer, europejskiego lidera zatrudniającego ponad 3000 osób w 21 krajach Europy. Codziennie dostarczamy tysiącom swoich klientów najlepsze rozwiązania i produkty wszystkich wiodących światowych producentów z zakresu następujących grup produktowych: łożysk, mechanicznych elementów przeniesienia napędu, techniki liniowej, silników, elementów automatyki, przekładni, sprzęgieł, uszczelnień, elementów pneumatyki i hydrauliki, narzędzi oraz chemii technicznej.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w naszym oddziale w Poznaniu,

w dziale ofertyzacji hydrauliki siłowej i procesowej

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Przygotowywanie ofert dla klientów z zakresu powierzonego asortymentu

  • Współpraca z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych

  • Analiza ofert i monitorowanie zamówień

  • Negocjacje handlowe

  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zdolności analityczne, kreatywność

  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Praca w młodym dynamicznym zespole

  • Pakiet Multisport

  • Możliwość rozwoju osobistego i finansowego w renomowanej firmie międzynarodowej

  • Pracę według najlepszych standardów europejskich

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833).