Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sękocin Stary
Pracownik w Dziale Kadr

Instytut Badawczy Leśnictwa
Sękocin Stary
praca stacjonarna
5948 dni temu

Ogłoszenie numer: 43068, z dnia 2008-04-08

Instytut Badawczy Leśnictwa jest jednostką badawczo-rozwojową, założoną w 1930 r. Prowadzi badania z zakresu leśnictwa. Jest finansowany ze źródeł krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Sękocin Stary

Opis stanowiska

  • prowadzenie wszelkich spraw związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników,
  • ewidencja urlopów,
  • tworzenie raportów kadrowych oraz dla GUS,
  • współpraca z ZUS,
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość programów PŁATNIK i SIMPLE.
  • Wymagania

    Wykształcenie wyższe - kierunek zarządzanie.

    Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy,
  • transport z Warszawy do siedziby Instytutu.