Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik towarowania

FALLWORK Sp zo.o.
lubuskie, Zielona Góra Dąbrówka
praca stacjonarna
2678 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra Dąbrówka - Nr ref.: TWGD/ZG/
Opis stanowiska:
  • wykładanie towaru
  • porządki na regałach
  • prace magazynowe
Wymagania:

Osoba odpowiedzialna jest za wykładanie towaru marketu kilka razy w miesiącu, od 20 do 120h miesięcznie. To Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować.

Oferujemy:
  • stawka 11zł netto.
  • wypłatę w każdą środę
  • umowa zlecenie
  • zatrudnienie online bez wychodzenia z domu
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy