Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. obsługi klienta korporacyjnego

    PKO Bank Polski   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Na co dzień w naszym zespole: zajmujesz się zgłoszeniami dotyczącymi bieżącej obsługi wszystkich produktów, z których korzystają przedsiębiorstwa, rozpatrujesz reklamacje, sporządzasz dokumenty na potrzeby klienta np. opinie bankowe, zaświadczenia, zapewniasz kompleksową obsługę...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Bankowiec Warszawa
Pracownik - Student bankowości z językiem niemieckim lub hiszpańskim

Randstad Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1300 dni temu

Warszawa

opis stanowiska

Dla międzynarodowej organizacji bankowej, która ma swoje Center of Excellence w Warszawie, szukamy osób, które posiadają dyplom Uczelni Wyższej, znają język angielski oraz niemiecki lub hiszpański w stopniu zaawansowanym i obsługują program Excel w stopniu dobrym. Jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości, nie czekaj i aplikuj teraz!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania certyfikatów
  • wydarzenia sportowe
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy (start 07:00-09:00)

zadania

  • analiza pozyskanych informacji w obszarze transakcji bankowych
  • weryfikacja zgłoszeń wysokiego ryzyka
  • badanie historii transakcji
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

oczekujemy

  • posiadania dyplomu Uczelni Wyższej
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego lub hiszpańskiego
  • dobrej znajomości programu Excel
  • chęci do rozwoju i zdobycia nowej wiedzy z obszaru AML
  • pierwszego doświadczenie w pracy w obszarze AML lub instytucji finansowej (mile widziane)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47