Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5947 dni temu

Ogłoszenie numer: 42882, z dnia 2008-04-17

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej nr 1428/3 zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/PS

Opis stanowiska

Sprzątanie pomieszczeń biurowych w budynku przy ul.Starołęckiej raz w tygodniu (możliwość pracy w środę, czwartek lub piątek w godzinach rannych)

Wymagania

-dokładność -sumienność -dobra organizacja pracy -uczciwość -mile widziana studentka

Oferujemy

-pracę raz w tygodniu (w środę, czwartek lub piątek od godz.9) -pracę 4 godziny w miesiącu -wynagrodzenie: 25zł brutto/1h