Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik sprzątający w biurze

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9311714, z dnia 2024-10-09

Jesteśmy twórcą gier mobilnych z ponad 1,5 miliardem pobrań. Dostarczamy wiodące na rynku gry logiczne i logiczne. Biuro firmy znajduje się w centrum Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Sprzątanie biura (open space, gabinety), kuchni i toalet;

Odkurzanie wykładzin;

Mycie przeszkleń;

Podlewanie kwiatów;

Codzienne opróżnianie koszy.

Wymagania

Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w biurowcach;

Dokładność i sumienność;

Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

Dyspozycyjność w godzinach po pracy po 18.00

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie, wzbogacone o premie;

Pełne wyposażenie w narzędzia pracy;

Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych, itp.);

Kursy językowe z angielskiego oraz rosyjskiego.