• Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Produktów Kadrowo-Płacowych

    Symfonia Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    16 godz.
    Twój zakres obowiązków: udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania Symfonia Kadry i Płace - zgłoszenia telefoniczne, czat, email zasilanie baz wiedzy i tworzenie dokumentacji
  • Pracownik socjalny

    Hospicjum Pomorze Dzieciom   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe – mgr pracy socjalnej; Wynagrodzenie, 7160,00 zł brutto (przy pełnym etacie). Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie; Kierowca kat. B; Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność odpoczywania. Oferujemy: zatrudnienie na...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik socjalny

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
Warszawa, Warszawa - Wawer
praca stacjonarna
1652 dni temu

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa - Wawer

zapewnia opiekę medyczną dla mieszkańców Wawra,

a także dzielnic ościennych.

Oferuje szeroki zakres usług medycznych dla osób dorosłych i dzieci.

Posiada liczne certyfikaty, w tym ISO 9001 : 2015.

Zatrudni

w ramach nowo powstającego

DZIENNEGO DOMU POMOCY

osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer

Wymagania:

  • Posiadanie potwierdzonych kwalifikacji zawodowych (dyplom, certyfikat, świadectwo ukończenia szkoły w wybranej specjalności)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w oddziałach dziennej opieki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy: zatrudnienie w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej, forma współpracy - do uzgodnienia.