• Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Produktów Kadrowo-Płacowych

    Symfonia Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    20 godz.
    Twój zakres obowiązków: udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania Symfonia Kadry i Płace - zgłoszenia telefoniczne, czat, email zasilanie baz wiedzy i tworzenie dokumentacji
  • Pracownik socjalny

    Hospicjum Pomorze Dzieciom   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe – mgr pracy socjalnej; Wynagrodzenie, 7160,00 zł brutto (przy pełnym etacie). Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie; Kierowca kat. B; Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność odpoczywania. Oferujemy: zatrudnienie na...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik socjalny

Fundacja GAJUSZ
Łódź
praca stacjonarna
2034 dni temu

Ogłoszenie numer: 2213113, z dnia 2018-12-21

Fundacja Gajusz, działająca od 20 lat na rzecz dzieci ciężko i nieuleczalnie chorych, poszukuje pracownika socjalnego do pracy w hospicjum domowym.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Wsparcie socjalne rodzin dzieci nieuleczalnie chorych, tj.:

  • diagnoza potrzeb i zasobów rodzin;
  • planowanie i koordynacja działań pomocowych i wspierających;
  • współpraca z instytucjami pomocy społecznej;
  • prowadzenie dokumentacji.

Znacząca część pracy odbywa się w terenie. Wiąże się z dojazdami do rodzin na terenie całego województwa łódzkiego.

Wymagania

  • wykształcenie określone w Ustawie z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.
  • Kandydat musi spełniać co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:
    • dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
    • studia wyższe na kierunku praca socjalna;
    • do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków:
      • pedagogika,
      • pedagogika specjalna,
      • politologia,
      • polityka społeczna,
      • psychologia,
      • socjologia,
      • nauki o rodzinie.
  • dobry kontakt z chorymi dziećmi i ich rodzinami, empatia i komunikatywność;
  • prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdu;
  • dobra znajomość przepisów prawa;
  • obsługa komputera (Word, Excell);
  • dyspozycyjność, sumienność, umiejętność działania w zespole i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w wymiarze 80 godzin tygodniowo;
  • satysfakcjonującą pracę z doświadczonym zespołem;
  • możliwość rozwijania się i dokształcania.