Pracownik socjalny (prace interewncyjne)

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Szczytno
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/24/0533
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie środowisk i ustalanie potrzeb osób i rodzin - przeprowadzanie wywiadów środowiskowych i alimentacyjnych w środowisku zamieszkania zainteresowanych - współpraca z organami samorządu, instytucjami, organizacjami społecznymi, stowarzyszeniami, fundacjami, służbą zdrowia, pracodawcami oraz osobami fizycznymi w celu realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej - prowadzenie pracy socjalnej w środowisku oraz zawieranie kontraktów socjalnych - przygotowywanie kompletnej dokumentacji do wydawania decyzji administracyjnych - zapobieganie marginalizacji osób i grup, a także przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom w środowisku lokalnym praca w godzinach 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik socjalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: praca socjalna
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

- umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawnych - obywatelstwo polskie - niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Doradca klienta PUP
89 624 32 87

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie do pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie