Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik Serwisu

BEKO Technologies Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5622 dni temu

Ogłoszenie numer: 59818, z dnia 2009-02-23

BEKO Technologies jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie produkcji i sprzedaży urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza. Centrala firmy znajduje się w Neuss k.Dusseldorfu (Niemcy).

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 2009/serwis

Opis stanowiska

Serwis urządzeń uzdatniających (filtry, osuszacze)do instalacji sprężonego powietrza. Również sprzedaż tych urządzeń. Praca bardzo samodzielna, operowanie z miejsca zamieszkania. Obszar działania - cały kraj.

Wymagania

  • certyfikat SEP do 1 kV
  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • gotowość do codziennych wyjazdów do klientów (również wyjazdy kilkudniowe)
  • znajomość zagadnień układów chłodniczych i doświadczenie w ich serwisowaniu będzie dużym atutem

Oferujemy

  • dużą samodzielność pracy
  • samochód służbowy (serwisowy)
  • telefon kom. i inne wyposażenie potrzebne do bieżących kontaktów z klientami i biurem firmy
  • wynagrodzenie do uzgodnienia (również zależne od wyników)