Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik sekretariatu - zastępstwo na okres świąteczny

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4960 dni temu

Ogłoszenie numer: 129012, z dnia 2010-12-17

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 493) istnieje od 2002 roku. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i Warszawie. Obecnie poszukujemy pracownika sekretariatu do zakładu pasmanteryjnego

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: CO/PR/12

Opis stanowiska

- obsługa sekretariatu,
- odbieranie telefonów również od klientów zagranicznych
- obsługa skrzynki mailowej,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w biurze

Wymagania

- znajomość jez. angielskiego na poziomie komunikatywnym
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- mile widziane osoby uczące się

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość długoterminowej współpracy