Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracownik robót drogowych, budowlanych, sanitarnych

WODROL Pruszków SA
mazowieckie, Pruszków, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
6320 dni temu

Ogłoszenie numer: 27755, z dnia 2007-03-28

Szczególowe informacje o firmie na stronie www.wodrol.com Firma istnieje ponad 50 lat. Główny teren działania to okolice Warszawy i woj. mazowieckie. Firma specjalizuje się w budowie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, w budowie stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków oraz w budowie dróg i chodników

Miejsce pracy: mazowieckie, Pruszków, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

Praca fizyczna przy pudowie odpowiednio: - nawierzchni drogowych (drogi, chodniki, podjazdy itp.) - sieci wodociągowych i kanalizacyjnych - budowie budynków (stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków)

Wymagania

- znajomość i doświadczenie w pracy w jednej z wyszczególnionych dziedzin - umiejętność obsługi sprzętu pomocniczego (np. zagęszczarki, piły do asfaltu) - znajomość materiałów używanych w wyszczególnionych dziedzinach - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - umiejętność szalowania prac ziemnych (dodatkowy atut) - umiejętność niwelacji (dodatkowy atut) - doświadczenie i uprawnienia z wyszczególnionych dziedzin (DUŻY ATUT!!!)

Oferujemy

- odpowiednie wynagrodzenie (stałe + premia) - praca na czas nieokreślony w pełnym etacie - umowa o pracę - pełne świadczenia socjalne - możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji - możliwość awansu - zakwaterowanie na placu budowy - posiłki lub ekwiwalent