Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK RESTAURACYJNY; KELNERKA/KELNER

Food Group Sp. z o.o. (kawiarnia LA FRAGOLA)
Warszawa
praca stacjonarna
5893 dni temu

Ogłoszenie numer: 44601, z dnia 2008-05-28

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA mieszcząca się w centrum handlowym ZŁOTE TARASY (w centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym, ul. Złota 59) oraz w GALERII MOKOTÓW (ul. Wołoska 12), oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne i ciepłe, naleśniki, ciasta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/05/2008/PR

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i serwowanie produktów oferowanych w kawiarni tj. deserów lodowych, kaw, napojów zimnych i ciepłych, ciast, naleśników;
  • Obsługa kasjerska i kelnerska klientów;
  • Wykonywanie prac porządkowych.
  • Wymagania

    Nie jest wymagane doświadczenie. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy.

    Oferujemy

    Stabilną pracę w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia (do uzgodnienia z kandydatem) w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW (ul. Wołoska 12) lub ZŁOTE TARASY (ul. Złota 59), na cały etat lub na część etatu (także w weekendy) dla osób w pełni dyspozycyjnych oraz dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych).