Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK RESTAURACYJNY; KELNERKA / KELNER

Food Group Sp. z o.o. (kawiarnia lodowa w centrum handlowym ZŁOTE TARASY i GALERIA MOKOTÓW)
Warszawa
praca stacjonarna
6017 dni temu

Ogłoszenie numer: 39030, z dnia 2008-01-25

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA mieszcząca się w centrum handlowym ZŁOTE TARASY (centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym ul. Złota 59) oraz w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW (ul. Wołoska 12), oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne i ciepłe, naleśniki, ciasta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/01/2008

Opis stanowiska

Przygotowywanie i serwowanie produktów oferowanych w kawiarni: deserów lodowych, kaw, napojów zimnych i ciepłych, naleśników, ciast; Przygotowywanie dodatków do deserów; Obsługa kelnerska i kasjerska klientów (obsługa klientów na miejscu i kupujących na wynos); Prace porządkowe.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy w ramach godzin pracy.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia (do uzgodnienia z kandydatem), w centrum handlowym ZŁOTE TARASY (centrum Warszawy przy Dworcu Centralnym ul. Złota 59) lub w GALERII MOKOTÓW (ul. Wołoska 12), na cały etat lub część etatu (także w weekendy) dla osób w pełni dyspozycyjnych oraz dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych).