Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik Restauracyjny; Kelnerka / Kelner

Food Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6691 dni temu

Ogłoszenie numer: 21218, z dnia 2006-07-04

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne, ciasta, naleśniki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przygotowywanie serwowanych w kawiarni produktów: desery lodowe, napoje zimne i ciepłe, ciasta, drinki. Produkcja lodów. Obsługa kelnerska i kasjerska klientów.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie.

Oferujemy

Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy w kawiarni. Oferujemy stabilną pracę na cały lub część etatu, dla osób w pełni dyspozycyjnych i dla osób uczących się ( grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych). Istnieje także możliwość pracy w weekendy. Poszukujemy osób do pracy w kawiarni LA FRAGOLA w Galerii Mokotów. Chętnie zatrudnimy także osoby do pracy w nowo-otwieranym lokalu w Centrum Handlowym "Złote Tarasy" ( w centrum Warszawy)