Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK RECEPCJI/ ASYSTENT ADMINISTRACYJNY

Nikon Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5733 dni temu

Ogłoszenie numer: 52960, z dnia 2008-12-04

Światowy Lider w branży fotograficznej firma Nikon Polska poszukuje kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Koordynowanie czynności administracyjnych związanych z pracą recepcji:
    • Odbiór, wysyłka oraz prowadzenie ewidencji korespondencji i przesyłek kurierskich
    • Obsługa centrali telefonicznej
    • Komunikacja telefoniczna oraz prowadzenie korespondencji z klientami i potencjalnymi użytkownikami produktów sprzedawanych przez Spółkę Nikon
    • Komunikacja telefoniczna, prowadzenie korespondencji oraz tłumaczenia w języku angielskim
    • Obsługa odwiedzających Spółkę
    • Obsługa spotkań organizowanych na terenie Spółki
    • Organizacja wyjazdów służbowych pracowników
    • Zamawianie artykułów spożywczy i biurowych
    • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem biura
  • Wspomaganie pracy pozostałych działów spółki.
  • Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point, Outlook) i Internetu
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • elastyczność w podejściu do problemów i trudności
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku-mile widziane
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy związane z możliwością rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę w pracy