Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jelenia Góra
PRACOWNIK PUNKTU USŁUGOWEGO

Minit Polska
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Legnica
praca stacjonarna
5598 dni temu

Ogłoszenie numer: 60234, z dnia 2009-03-19

Międzynarodowa firma posiadająca sieć punktów usługowych na terenie całego kraju – MISTER MINIT w chwili obecnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych, Legnica

Opis stanowiska

  • naprawa obuwia
  • dorabianie kluczy
  • grawerowanie i inne usługi

Wymagania

  • dokładność, sumienność
  • komunikatywność i samodzielność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość ustalenia zmian)

Oferujemy

  • pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem
  • bezpłatne szkolenie (pokrywamy koszty dojazdu i zakwaterowania podczas szkolenia)
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i ZUS
  • bonusowy system wynagradzania (% od obrotu)
  • płatne nadgodziny
  • wynagrodzenie od 1760 zł brutto
  • ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów
  • dla kandydatów z doświadczeniem również szybka możliwość rozwoju i awansu

Poznaj

Minit Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa sieć punktów usługowych Mister Minit - punkty usługowe w centrach handlowych - naprawa obuwia, dorabianie kluczy, grawerka, wymiana baterii, pieczątki i wiele innych.