Najnowsze oferty pracy

  • Detailer samochodów ciężarowych

    Bas Group BV   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Chęć do pracy; Umiejętność przygotowania samochodu do wydania klientowi (mycie, sprzątanie); Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Komunikatywność; znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego jest mile widziana; Jesteś sumienny i...
  • Pracownik myjni ciężarowej - detailing

    BAS World   Holandia, Veghel    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Masz doświadczenie w konserwacji samochodów ciężarowych; Jesteś pozytywną osoba, elastyczna i chętną do pracy; Mile widziane wykształcenie jako mechanik pojazdów użytkowych;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Pracownik myjni Gliwice
Pracownik Przygotowania Samochodów / Pracownik Myjni

City Car Sp. z o.o.
Gliwice
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
540 dni temu

Ogłoszenie numer: 7852533, z dnia 2023-01-23

City Car – Gliwice

Autoryzowany Dealer marki FORD – City Car - posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych i dostawczych.

Stale rozwijamy się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta.

Obecnie poszukujemy kandydatka na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń mycia ręcznego.
  • Obsługa myjni automatycznej.
  • Kompleksowe czyszczenie pojazdów.
  • Przygotowanie samochodów do wydania klientowi.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Sprawność fizyczna i szybkość w działaniu.
  • Zmysł estetyczny.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w soboty.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobre warunki pracy.
  • Oferta skierowana również do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.