Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik przy linii produkcyjno-lakierniczej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 42630, z dnia 2008-04-10

Agencja Pracy Tymczasowej (nr.rej. 1428/3) Serwis Personalny Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/DF/Poz

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy linii produkcyjno-lakierniczej. W zakres obowiązków osoby na wyżej wymienionym stanowisku wchodzą czynności polegające na wieszaniu elementów metalowych, przygotowywanie tychże elementów do malowania, malowanie części oraz pakowanie gotowych elementów.Praca w systemie dwuzmianowym, atrakcyjne wynagrodzenie, mile widziani studenci.

Wymagania

Minimalne wyksztalcenie zawodowe.Dyzpozycyjność od poniedziałku do piątku.Mile widziane osoby mające doświadczenie w pracach produkcyjnych.Brak przeciwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,mozliwość zdobycia doświadczenia w dobrze prosperującej Firmie produkcyjnej.