Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik przetwórstwa rybnego

Grupa Progres
Warszkowo
praca stacjonarna
3393 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Warszkowo
Zakres obowiązków:
  • filetowanie/wykrajanie ryb,
  • usuwanie ości,
  • prześwietlenia ryby - potrzebny dobry wzrok.

Zatrudnimy osobę zmotywowaną i chętną do pracy.
Zapewnione szkolenie do pacy w przetwórstwie rybnym.
Należy być sprawnym fizycznie i manualnie.

Wymagania:
  • aktualna, podbita książeczka sanepidowska - warunek konieczny,
  • chęć podjęcia stałej pracy fizycznej,
  • motywacja,
  • dojazd do miejsca pracy (połączenie bus/autobus).
Oferujemy:
  • po okresie próbnym - umowę o pracę,
  • elastyczny grafik pracy,
  • pracę zmianową:
    - I) 6-14
    - II) 14-22
  • podstawę wynagrodzenia oraz możliwe premie uznaniowe.