Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Pracownik produkcyjny

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania
praca stacjonarna
6284 dni temu

Ogłoszenie numer: 29479, z dnia 2007-05-16

Serwis Personalny SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania

Nr Ref.: PO/PROD/ROK

Opis stanowiska

- wykonywanie prostych prac monterskich, produkcyjnych np. praca przy wadze, przy formach

Wymagania

-wymagana ogólna sprawność fizyczna -mile widziane doświadczenie wykonywaniu prac produkcyjnych, magazynowych -dokładność i odpowiedzialność -brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku -dyspozycyjność

Oferujemy

-umowa o pracę tymczasową na okres trzech miesięcy (okres próbny), następnie umowa o pracę na czas nieokreślony po upływie trzech miesięcy -praca na 2 zmiany od od 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00 w równoważnym systemie pracy 168 h/mies. -wynagrodzenie miesięczne wynosi 1500 zł brutto miesięcznie -dojazd do Rokietnicy z Poznania autobusem R2 z Os. Jana III Sobieskiego