Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Pracownik produkcyjny ze znajomością stolarki

DWG Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Kijewo Królewskie, Bydgoszcz, Toruń, Świecie
praca stacjonarna
5026 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920

Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kijewo Królewskie, Bydgoszcz, Toruń, Świecie

Zadania:
  • Praca w zakładzie stolarskim przy produkcji stelaży mebli
  • Miejsce pracy: Kijewo Królewskie

Wymagania:
  • Doświadczenie jako stolarz
  • Wykształcenie zawodowe- stolarz
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Zapewniamy dojazd do miejsca pracy