Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK PRODUKCYJNY w kawiarni

Food Group Sp. z o.o. (kawiarnia LA FRAGOLA w Galerii Mokotów)
Warszawa
praca stacjonarna
5753 dni temu

Ogłoszenie numer: 50635, z dnia 2008-10-15

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA mieszcząca się w centrum handlowym Galeria Mokotów (ul. Wołoska 12 w Warszawie), oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje zimne i ciepłe, naleśniki, ciasta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2/09/GM/PP

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie mieszanek lodowych
  • Produkcja lodów w oparciu o ustalone procedury i standardy
  • Przygotowywanie dodatków do deserów serwowanych w kawiarni
  • Prace porządkowe
  • Przestrzeganie zasad higieny dot. procesów produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń w zakresie produkcji lodów
  • Wymagania

    Nie jest wymagane doświadczenie w zakresie obowiązków należących do proponowanego stanowiska. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy (w ramach godzin pracy). Wymagana jest solidność, dokładność, odpowiedzialność i chęć do pracy.

    Oferujemy

    Stabilną pracę w ramach umowy o pracę w centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW (ul. Wołoska 12 w Warszawie) na cały etat lub na część etatu (praca także w weekendy) dla osób w pełni dyspozycyjnych oraz dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych). Pozostałe informacje przekazane będą podczas umówionego spotkania z wybranymi kandydatami.