Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Pracownik produkcji

JOB IMPULSE SP. Z O.O.
Łódź
praca stacjonarna
3466 dni temu

Ogłoszenie numer: 608918, z dnia 2015-01-19

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

CV proszę wysyłać na adres: wborowska@job-impulse bądż zgłaszać pod adres: Łódź ul.Tomaszowska 7.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

- praca przy produkcji

- obsługa maszyn

- drobne prace wykończeniowe

- montaż elementów z gumy i kauczuku

Wymagania

- zdolności manualne

- dobry wzrok

- zaangażowanie i chęć podjęcia stałego zatrudnienia

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

- dyspozycyjność

- konieczność noszenia okularów ochronnych na wybranychdziałach produkcyjnych

Oferujemy

-umowę o pracę

-ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

-system premiowy

-opiekę i pomoc Konsultanta