Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Prudnik
Pracownik produkcji

Comac Jobs
Prudnik
3 500 - 4 200 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1105 dni temu

Ogłoszenie numer: 5554560, z dnia 2021-09-08

Comac Jobs

O firmie Comac Jobs s.r.o.

Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą na czeskim rynku pracy. Względem ilości zatrudnionych pracowników i współpracujących firm jesteśmy jedną z największych agencji pracy w Czechach. Nasi partnerzy pochodzą z różnych gałęzi przemysłu a dzięki wąskiej współpracy zwiększamy kompetencje naszych konsultantów i specjalistów. Zyskane doświadczenie wykorzystujemy nie tylko przy współpracy z klientami ale też przy rekrutacji kandydatów.

Naszą Agencję Pracy tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie i rzetelnie pomogą Ci w doborze odpowiedniej dla Ciebie pracy za granicą. Zawsze z uśmiechem służą pomocą naszym Klientom.

Miejsce pracy: Prudnik

Opis stanowiska

Szukamy mężczyzn sprawnych manualnie do pracy przy produkcji kontenerów biurowych na stanowisko: montaż ścian LUB montaż listw przypodłogowych i przysufitowych

Poszukujemy również osób na stanowisko :

-spawacz (nie wymagamy uprawnień)

-elektryk produkcyjny

-ślusarz

- hydraulik budowalny

- aplikator pianki PUR

operatorprodukcji maszynowej

Miejsce pracy: Zlate Hory CZ

Kontakt :

tel./WhatsApp 539 231 967 lub 881 449 766

Wymagania

Sprawność manualna, chęć do pracy,  doświdczenie przy pracy na podobnym stanoiwsku- mile widziane

Oferujemy

-system pracy: 2 zmianowy / 8h (6.00-14.00, 14.00-22.00 )

-wynagrodzenie: około : 3 500 – 4 000 PLN netto

-możliwość spożycia ciepłego posiłku na pracowniczej stołówce

-20 dni urlopu

-odzież pracownicza

-możliwość płatnych dodatkowo nadgodzin
Transport: dojazd własny